ORIGOMOTO.cz pro vás má úžasný nápad, jak potěšit děti k narozeninám, svátku, vysvědčení,
Vánocům, nebo prostě ze sebe udělat ještě lepší rodiče :)

Nabízíme dětské benzínové, i elektrické čtyřkolky pro různé věkové kategorie. Už od tří let může vaše dítě řídit například Sonic 800W,
který je možný startovat i vypínat na dálku pomocí dálkového ovladače. Bezpečnost tak máte ve svých rukách. Výkonější verzi s vyšší výdrží baterie naleznete ZDE. Čtyřkolky dodáváme složené a odzkoušené, protože ne každý si ji zvládne složit tak, aby plně fungovala. Můžete také využít našeho odborného poradeství, jak například uvést stroj do chodu, případně při řešení nějaké závady. Prodáváme stroje, se kterými máme dlouholetou zkušenost a víme o nich, že něco vydrží.

Nastavit maximální rychlost jde nejen u těchto elektročtyřkolek, ale také u čtyřkolek benzínových. Benzínové čtyřkolky můžeme doporučit už od 5ti let, jezdit na ní mohou děti až do cca 15ti let, než z ní vyrostou. 

V nabídce máme také motocykly pro začínající jezdce, ale i pro pokročilejší. Do začátku určitě můžeme doporučit Begginer 125cc 4T na kolech 17 a 14 palců.

Pro ty nejmenší máme RSX Autíčka (buggy, bugina), kde stačí, že děťátko už sedí, protože RSX Autíčko má bezpečnostní pásy a lze ho kompletně ovládat na dálku pomocí designově řešeného dálkového ovladače. Až bude vaše dítě větší, může si mimo řízení užívat také hudby z USB, nebo AUX. To znamená, že do autíčka lze připojit flešku s hudbou, případně hudbu můžete pouštet přes kabel AUX. Každé kolo má nezávislý motor(4x4), takže toto autíčko nemá žádný problém s mírným terénem, polní cestu tedy v pohodě zvládá!

Dopravné na tyto stroje činí 599,-Kč/999,-Kč podle váhy, složení stroje je ZDARMA! Využíváme dopravce TOPTRANS.

Nezapomeňtě na BEZPEČNOST vašich dětí! Přilby, ochranné vesty, páteřáky, dresy, chrániče, brýle a spoustu dalšího naleznete ZDE!